TRD 4 Halk > Canlı Radyo Dinle Takılmadan Kesintisiz FM
  Canlı Radyo Dinle Takılmadan Kesintisiz FM

Radyo Menüsü
Diğer
Hoş Geldiniz.
Akustik Ankara ve Oyun Havaları Arabesk Arabesk Hit Dini Hit Dini Radyo Genel Haber – Spor Haber Spor Hit Halk Müziği – TSM ilahi Radyo Jazz Radyo Karadeniz Karışık Klasik Müzik Nostaljik Radyo Oyun Havaları Hit Özgün Pop Pop Hit Popüler Rap – Hip Hop Rock Slow Slow Hit TSM – Türkü Türkü Yabancı Hit Yabancı Müzik Radyoları Yöresel

TRD 4 Halk

Radyo Türleri: Yöresel

  

Reklam

TRD 4 Halk canlı dinleme merkezine hoş geldiniz. canliradyolardinle.org üzerinden bu radyoyu kesintisiz dinleyin.
TRD 4 Halk ile Türk Halk Müziği eserleri dinleyebilirsiniz. Yıllara damga vurmuş eskimeyen ve kalitesini koruyan müzik tarzı Türk Halk Müziği eserleri TRD 4 Halk üzerinden sizlerle.
Yolculuk nereye? Barcelona. Uzaklaşmalıyım. Dedektif Becket’e teşekkürlerimi ilet olur mu? Davayı çözdüğü için onu kutlarım. Aslında iki dava çözdük. Bu da ne? Michael Rutherford’un bir çizimi. Babanın Canlı Radyo dosyasında buldum. Michael Rutherford? Okuldan mı? Anlamıyorum. Evinize giren oydu. Babanı o vurdu. Aman tanrım. Onu buldular Damian. Tutuklandı. Bunca zaman sonra mı? Onun yaptığını kanıtlayabiliyorlar mı? Olay yerinde bir sigara izmariti varmış. Dedektif Salazar korunmasını sağlamış. D.N.A. sonucu pozitif. Michael bir anlaşma yaptı Damian. İtiraf etti. Vayy. Yani bu Radyo Dinle Çok rahatlatıcı bir şey. Uçağa yetişmeliyim. Belki bunun hakkında daha sonra konuşuruz. Michael polislere, kendisiyle irtibata geçip Radyo Dinle “bir gecede tonla para kazanmak Radyo Dinle istermisin” diye sorduğunu söyledi. Ön ödeme olarak Rolex’ini ve arabanı ona vermişsin. Mirasını alınca senden yarım milyon dolar ve Radyo Dinle .. Los Angeles’a tek yön bir bilet almış. Rolex’in hala onda. Babanın yatak odasına Radyo Dinle giden yolu gösteren Radyo Dinle senin çizdiğin bir harita da var. Rick, yalan söylüor. Yalan söylüyor. Bana yapmadığını söyle. Ricky, ben Radyo Dinle Bunca zamandır sana boş yere inanmadığımı söyle. Geldiler. Dedektif Salazar ve birkaç New York dedektifi. Seni götürmeye geldiler. Onlara efendi olacağını söyledim. Bir kahraman gösterin, ben de size bir trajedi yazayım. F. Scott Fitzgerald söylemiş. O halde ben Ernest Hamingway olmalıymışım. “Adamım, şu anda bir içki iyi gelirdi” demiş. Önden buyur. Ben ısmarlıyorum. Bugün Sevgililer Günü. Yeni bir elbise giyip hoş romantik bir restoranda Radyo Dinle etbalık siparişi veriyor olman gerekmez mi? Birkaç saatim var. yıl önce Suriye’den gelmiş. Geçen haziranda vatandaşlık almış. Taksi ve Limuzin Komitesi’ne göre taksisi ve Radyo Dinle taksi ehliyeti kendisinin ve kuzeni Jamal’ınmış. Peki. Komite, Amir’in nerede olduğunu bilir değil mi? Taksileri takip ediyorlar mı? Sadece taksimetre çalışıyorsa Radyo Dinle Amir :’de kapatmış. O hâlde ölmeden önce nereye gittiğini söylemenin imkanı yok.

Yorumlar

Yorum bulunamadı

Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*