Şırnak FM > Canlı Radyo Dinle Takılmadan Kesintisiz FM
  Canlı Radyo Dinle Takılmadan Kesintisiz FM

Radyo Menüsü
Diğer
Hoş Geldiniz.
Akustik Ankara ve Oyun Havaları Arabesk Arabesk Hit Dini Hit Dini Radyo Genel Haber – Spor Haber Spor Hit Halk Müziği – TSM ilahi Radyo Jazz Radyo Karadeniz Karışık Klasik Müzik Nostaljik Radyo Oyun Havaları Hit Özgün Pop Pop Hit Popüler Rap – Hip Hop Rock Slow Slow Hit TSM – Türkü Türkü Yabancı Hit Yabancı Müzik Radyoları Yöresel

Şırnak FM

Radyo Türleri: Karışık

  

Reklam

Şırnak FMDinle, 95.0 Şırnak FM Canlı Dinle : Karışık Müzik Yayını Yapan Şırnak FM’i Bu Sayfamızdan Günün Her Anında Dinleyebilmeniz Mümkün… Şırnak ve Çevresinde Karasal Olarak Yayın Yapan  internet üzerinden de sitemizden Dünya’nın her yerinden takip edilebilmektedir.

 

Şırnak FM : Güneydoğunun Sesi

 

Şırnak FM Yayın Akışı:

» 08:00-10.00 Tatlı Cadı
» 10:00-12:00 DJ Arjin
» 12:00-14:00 Dj Gizem
» 14:00-16:00 Dj Hamit
» 16:00-18:00 Dj Bawer
» 18:00-20:00 Dj Muroo
» 20:00-22:00 Dj Toprak
» 22:00-00:00 Dj Okan

Şırnak FM

Yorumlar

Kader

iyi yayınlar Şırnak FM Şırnak kapalı ceza evi C 7 koğuşunda yatmakta olan Gülizar Fatma Esma için Ahmet Kayadan nereden bileceksin şarkısını istiyorum bide Ahmet amcama açık ceza evinde teşekkürler.

Mehmet şirin

Merhaba iyi akşamlar ben Silopi den Mehmet Şirin. Şırnak kapalı ceza evinde yatmakta olan tüm mahkumlar için sizlerden hakkı bulut gardiyan şarkısını istiyor ve sizlere çok teşekkür ediyorum sesimizi sevdiklerimize ulaştırdığınız için.

Mehmet şirin

Merhaba ben Silopi den Mehmet Şirin.sizleri severek ve beğenerek dinliyor başarılarınızın devamını diliyorum. Sizlerden ricam Şırnak kapalı, t.tipi ceza evinde yatmakta olan kardeşim servet için Xece'nin dem şarkısını çalmanızı rica ediyorum şimdiden teşekkürler tüm Kader mahkumlarına Allah'tan sabır diliyor bir an önce özgürlükleri ne kavuşmalarını diliyorum.

Çiğdem

İyi yayınlar Şırnak FM. Şırnak ceza evinde A18 koğuşunda bulunan çok sevdiğim kardeşim İlimdara, arkadaşı Hasan Türe, koğuş arkadaşlarına ve tüm mahkumlara Ferhat tunçtan suç duyurusu ve koma sen buradan yolun sonu görünüyor şarkılarını armağan ediyorum.. Lütfen kardeşim için çalın bu şarkıları.. Dikkate alırsa alırsanız çok sevinirim.

Karakız

İyi yayınlar. Şırnak ceza evinde yatan ilk ve son aşkım Kadri Aşut için onur akın dan SEVİYORUM SENİ şarkısını çalarsanız çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler.

Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*