Radyo Sonix > Canlı Radyo Dinle Takılmadan Kesintisiz FM
  Canlı Radyo Dinle Takılmadan Kesintisiz FM

Radyo Menüsü
Diğer
Hoş Geldiniz.
Akustik Ankara ve Oyun Havaları Arabesk Arabesk Hit Dini Hit Dini Radyo Genel Haber – Spor Haber Spor Hit Halk Müziği – TSM ilahi Radyo Jazz Radyo Karadeniz Karışık Klasik Müzik Nostaljik Radyo Oyun Havaları Hit Özgün Pop Pop Hit Popüler Rap – Hip Hop Rock Slow Slow Hit TSM – Türkü Türkü Yabancı Hit Yabancı Müzik Radyoları Yöresel

Radyo Sonix

Radyo Türleri: Yöresel

  

Reklam

Radyo Sonix Konya radyosunu dinlemektesiniz…

Güne keyifli ve eğlenceli bir giriş yapmak isteyenlerin adresi bu radyo’ dan herkese selamlar! Gününüz kötü mü başladı? Radyo da o çok sevdiğiniz, favori şarkınız hiç çalmadı mı? Tüm işleriniz ters mi gidiyor? Problem değil, biz buradayız!

Hemen sonix frekansına gelin, ihtiyacınız olan enerjiyi saniyeler içinde yakalayın. Hem eğlenceli, hem de mutlu bir gün geçirmek için ihtiyacınız olan tek şey, bunu istemek!
Unutmayınız ki hayat, insana daima istediklerini vermez! Onu önce siz almaya çalışmalısınız. Öyleyse, enerjik olmak için bir frekans kadar uzağınızdayız. İhtiyacınız olan enerjiyi, o çok sevdiğiniz şarkıyı ve keyifli bir günü sunmak için buradayız.
Eğer her şey için hazırsanız ve gerçekten mutlu olmak için bir adım atacaksanız, günün her saatinde size fayda sağlamak için bekliyor olacağız!

Yorumlar

Yorum bulunamadı

Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*