Radyo Otomobil > Canlı Radyo Dinle Takılmadan Kesintisiz FM
  Canlı Radyo Dinle Takılmadan Kesintisiz FM

Radyo Menüsü
Diğer
Hoş Geldiniz.
Akustik Ankara ve Oyun Havaları Arabesk Arabesk Hit Dini Hit Dini Radyo Genel Haber – Spor Haber Spor Hit Halk Müziği – TSM ilahi Radyo Jazz Radyo Karadeniz Karışık Klasik Müzik Nostaljik Radyo Oyun Havaları Hit Özgün Pop Pop Hit Popüler Rap – Hip Hop Rock Slow Slow Hit TSM – Türkü Türkü Yabancı Hit Yabancı Müzik Radyoları Yöresel

Radyo Otomobil

Radyo Türleri: Yöresel

  

Reklam

Radyo Otomobil canlı dinleme merkezine hoş geldiniz. canliradyolardinle.org üzerinden bu radyoyu kesintisiz dinleyin.

Bu yüzden mobil cihazlar üzerinde çalışan radyo uygulamaları kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Üstelik bu uygulamalar eskisi gibi bir alıcıya ihtiyaç duymamaktadır. Yani kulaklık gibi bir alıcıya ihtiyaç olmadığından istenilen her an müzik dinlemek mümkündür. Mobil otomobil radyo, kolay çalışan alt yapısı ve güzel ara yüzüyle kullanıcılarına eşsiz bir müzik keyfi deneyimi sunmaktadır.

Tamam. Aslında onlar Radyo Dinle Onlar Radyo Dinle Gördün mü? Sana Damian değil demiştim. Asla aksini söylemedim. Aslında Morris adamımız ise çok memnun olurum. Yanlış adamı yakaladınız. Çivi tabancasının adli tıp sonuçları geldi. Canlı Radyo silahının her yerinde parmak izin var. Marangozluk için çivi tabancası kullanmalıyım. O halde neden Çarşamba günü Radyo Dinle kamyonetin onun caddesinde park etmişti? Gel, beni gör demek. Yüzüğünü çalıp onu tehdit Radyo Dinle ettikten sonra Bayan Westlake’in seni evine Radyo Dinle davet ettiğine inanmamızı mı bekliyorsun? Bayan Westlake yüzüğü bulmak. Beni aradı ve oraya gel demek. Sonra suçladığı için özür dilemek. Ağlamak. Ağlamak Radyo Dinle Ağladı mı? Doğru. Hasberg’in tanığı doğrulamak. Hadi canım sen de. C.S.I. mücevherleri listeledi. Nişan yüzüğü oradaymış. Ama silahta başka parmak izleri de vardı. Kısmi izler. Ama hiç biri sistemde kayıtlı değil. Tamam, o halde yeni teorimiz ne? Yeni şüphelimiz kim? Hadi ama. Damian deme. Canlı Radyo, eve giren kötü adamlar kendi silahlarını getirir Radyo Dinle köpekler yabancılara havlar ve aile içi şiddet Radyo Dinle kurbanı kadınların üçte biri kocaları tarafından müzikülmüştür. İstatistikler umurumda değil. Sana, Damian Canlı Radyo işleyebilecek biri değil diyorum. Bunu hayatım boyunca tanıdığım ancak üç kişi Radyo Dinle için filan söyleyebilirim. Senin bu adama beslediğin sarsılmaz inanca Radyo Dinle sahip olmanın sebebi nedir? yaşımdayken annem beni Edgewyck Akademisine gönderdi. Sıla özlemi çekiyordum ve hiç arkadaşım yoktu. Bunun hakkında yazdım. Bir gün edebiyat dergisine bir hikaye gönderdim. Damian Westlake editördü. Hikayeyi yayınladı. Daha fazlasını yaptı. Beni ofisine çağırdı, karşısına oturttu ve “Ricky Radyo Dinle ” “Büyük bir yeteneğin var” dedi. Daha önce kimse bana bunun gibi bir şey söylememişti. Damian beni cesaretlendirdi, eleştirdi, benim Radyo Dinle her zaman fazlasını yapmamı sağladı. Damian Westlake’siz ben avukatım, Radyo Dinle dolandırıcıyım, rodeo palyaçosuyum, Radyo Dinle ama yazar değilim. Onsuz ben, ben değilim.

Yorumlar

Yorum bulunamadı

Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*