Radyo Mayıs Kıbrıs > Canlı Radyo Dinle Takılmadan Kesintisiz FM
  Canlı Radyo Dinle Takılmadan Kesintisiz FM

Radyo Menüsü
Diğer
Hoş Geldiniz.
Akustik Ankara ve Oyun Havaları Arabesk Arabesk Hit Dini Hit Dini Radyo Genel Haber – Spor Haber Spor Hit Halk Müziği – TSM ilahi Radyo Jazz Radyo Karadeniz Karışık Klasik Müzik Nostaljik Radyo Oyun Havaları Hit Özgün Pop Pop Hit Popüler Rap – Hip Hop Rock Slow Slow Hit TSM – Türkü Türkü Yabancı Hit Yabancı Müzik Radyoları Yöresel

Radyo Mayıs Kıbrıs

Radyo Türleri: Yöresel

  

Reklam

Radyo Mayıs Kıbrıs’ın en güzel radyolarından bir tanesi olan istasyon dasınız…

Oysaki ben ucunda sen varsan, her şeyi hayra bile yormuştum diyor Berkay! Ne kadar güzel değil mi sevgili Mayıs radyo dinleyenler. Her şey gerçekten de öyle değil mi, sevebiliyor ve halen seviliyorken; küçük şeylere üzülmek sizce de biraz saçma değil mi?

Öyleyse gününüze neşe katmak, sevdiğiniz o şarkıyı çalmak, belki ihtiyacınız olan enerjiyi yakalamak için X frekansında sizleri bekliyor olacağız.
Son çıkan şarkılar, aylık ve haftalık trendler, yılın en çok dinlenenleri, Dünya radyolarının en beğenilenleri, radyomuzda en çok istek alanlar ve çok daha fazlasıyla; her zamanki adresinizde X frekansında buluşalım.
Eğlenceli ve interaktif yayın akışımızla, bırakın ihtiyacınız olan gülümsemeyi, belki keyifli bir yolculuğu belki de biran olsun gerçekten gülebilmenizi sağlayalım…
Bunlar dışında her şeyi unutarak, kaliteli ve eşsiz müziğe doyalım!

Yorumlar

Yorum bulunamadı

Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*