Radyo D > Canlı Radyo Dinle Takılmadan Kesintisiz FM
  Canlı Radyo Dinle Takılmadan Kesintisiz FM

Radyo Menüsü
Diğer
Hoş Geldiniz.
Akustik Ankara ve Oyun Havaları Arabesk Arabesk Hit Dini Hit Dini Radyo Genel Haber – Spor Haber Spor Hit Halk Müziği – TSM ilahi Radyo Jazz Radyo Karadeniz Karışık Klasik Müzik Nostaljik Radyo Oyun Havaları Hit Özgün Pop Pop Hit Popüler Rap – Hip Hop Rock Slow Slow Hit TSM – Türkü Türkü Yabancı Hit Yabancı Müzik Radyoları Yöresel

Radyo D

Radyo Türleri: Pop

  

Reklam

Radyo D Canlı Dinle İlk Özel Radyo Olan Pop müzik Ağarlıklı yayın yapmaktadır.  104’de Sizlerle. Ayrıca TSM, Halk Müziği, Nostaljik Parçalar, Slow, Rock Vs gibi bir çok tarzda müzik yayınlarına rastlamanız mümkün. 

 

Son yıllarda insanlar arasında müzik dinleme oranı oldukça artmıştır. Sokaklarda yürürken, spor yaparken ya da yolculuk yaparken insanların kulaklarında görmeye alıştığımız kulaklıklar bu konuda bize fikir vermektedir. Müzik zenginliğinin de giderek arttığını düşündüğümüzde insanların kendilerine daha iyi hizmet veren radyoyu dinlemeleri de son derece normaldir. Radyo d gibi eski ve sağlam kuruluşlar, halkın isteklerini ölçüp ona göre yayın yapma şansı buldukları için dinlenme ve takip edilme yüzdeleri diğer radyolara göre daha yüksektir. Ayrıca radyo programcılığında da daha fazla imkân ve yetişmiş elemana sahip olması insanların o kulaklıkların altından çoğunlukla radyo d dinlediklerinin de göstergesidir. Artık müzik indirmek ya da Mp 3 dinlemek yersizdir çünkü bütün popüler müzikler zaten Radyo D yayınlarında mevcuttur.
Genel itibariyle 104 Frekansından yayın Yapan Radyo D Kaliteli Müziğin Adreslerinden Bir Tanesidir… Bu Radyoyu Dinleyebilmek için Medya Player Eklentinizin Yüklü Olması Lazım veya internet Explorer Tarayıcısıyla deneyiniz lütfen.

 

 

Yorumlar

Yorum bulunamadı

Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*