Pişman İnsanlar Cemiyeti > Canlı Radyo Dinle Takılmadan Kesintisiz FM
  Canlı Radyo Dinle Takılmadan Kesintisiz FM

Radyo Menüsü
Diğer
Hoş Geldiniz.
Akustik Ankara ve Oyun Havaları Arabesk Arabesk Hit Dini Hit Dini Radyo Genel Haber – Spor Haber Spor Hit Halk Müziği – TSM ilahi Radyo Jazz Radyo Karadeniz Karışık Klasik Müzik Nostaljik Radyo Oyun Havaları Hit Özgün Pop Pop Hit Popüler Rap – Hip Hop Rock Slow Slow Hit TSM – Türkü Türkü Yabancı Hit Yabancı Müzik Radyoları Yöresel

Pişman İnsanlar Cemiyeti

Radyo Türleri: Yöresel

  

Reklam

Pişman İnsanlar Cemiyeti radyo canlı dinleme yayınıyla canliradyolardinle.org ayrıcalığıyla sizlerle.

Radyo dinlemek, özellikle bu alanda ilgili olan kişilerin, tercih ettiği aktiviteler arasında yer almaktadır. Radyo dinlemek her ne kadar günümüzde çok tercih edilen bir uygulama olmasa da radyo dinlemenin bir zevk olduğunu düşünen, bu sebepten ötürü de radyo dinleyen çok sayıda kişi bulunmaktadır. Dünya üzerinde hem Türkçe, hem de farklı yayınlar yapan çok sayıda program söz konusudur.

Yorumlar

ukiyo_66

İnanmak bence hem güzel hemde tehlikelidir inanırsın birilerine bir şeylere ama inanırsın bir bakıma kumardır ya kazanırsın ya kaybedersin ama yine de kendi inandığın şeye olaya yada kişiye yenilirsin.. inanmak ne bilim inanmasak da olur.

evin ars

Sevmek ne güzel şey 2 yıldır tanışıyoruz, her perşembe olduğu gibi bu perşembe burada sizleri dinliyor, buradan sizler vasıtasıyla ona bir kaç bir şey söylemek istiyorum. Cenk gözlerim gözlerine değdiği zaman hakki yaşamanın ne demek olduğunu hissedebiliyorum, şükürler olsun demek şu zamanda en güzel veli nimet , iyi ki varsın seni çok seviyorum.

Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*