Misket FM > Canlı Radyo Dinle Takılmadan Kesintisiz FM
  Canlı Radyo Dinle Takılmadan Kesintisiz FM

Radyo Menüsü
Diğer
Hoş Geldiniz.
Akustik Ankara ve Oyun Havaları Arabesk Arabesk Hit Dini Hit Dini Radyo Genel Haber – Spor Haber Spor Hit Halk Müziği – TSM ilahi Radyo Jazz Radyo Karadeniz Karışık Klasik Müzik Nostaljik Radyo Oyun Havaları Hit Özgün Pop Pop Hit Popüler Rap – Hip Hop Rock Slow Slow Hit TSM – Türkü Türkü Yabancı Hit Yabancı Müzik Radyoları Yöresel

Misket FM

Radyo Türleri: Yöresel

  

Reklam

Misket FM canlı dinleme merkezine hoş geldiniz. canliradyolardinle.org üzerinden bu radyoyu kesintisiz dinleyin.

Mobil Oyun havaları radyo, günümüz şartlarına uygun olarak akıllı telefon ve tabletler için geliştirilmiştir. Gelişen teknoloji ile artık sabit bir yerde radyo dinleyebilmek için beklemeye gerek yoktur. Mobil Misket FM radyo sayesinde istenilen her yerde Ankara havaları müzik dinleme keyfi yaşanabilmektedir. Sadece bilgisayar üzerinde çalışan uygulamalar pratik bir kullanım sağlamamaktadır.

Damian Westlake’in Radyo Dinle arkadaşı Charles Utley’le konuştum. Damian eşinin cesedini bulduğunda perişan oldu dedi ama Radyo Dinle her zamanki arkadaşça oyunlarında Damian’ın aşırı Radyo Dinle gergin ve sinirli olduğunu da söyledi. Yani önce karısını vurup sonra da baskete gitmiş Radyo Dinle arkadaşını sakatlayıp eve getirerek bir tanık yaratmış olabilir. Vicky Westlake Cuma günü Radyo Dinle işçilerinden biriyle tartışmış. Tahminimce çivi tabancası kullanımı Radyo Dinle konusunda deneyimi olan bir işçiyle. Belki masum biri hakkında acele bir yargıya Radyo Dinle varmadan önce bu ipucunu değerlendirmeliyiz. Pardon. Yoluma çıkmama halin bu mudur? Ben sadece görevin kalanına Radyo Dinle dikkat çekmek istiyorum. Afedersiniz. Amber Patinelli? Ben dedektif Esposito. Bu da dedektif Ryan. Vicky Westlake hakkında konuşmak istiyoruz. Elbette. Tanrım. Çok korkunç. Vicky’nin eşi, onun evdeki işçilerden Radyo Dinle biriyle tartıştığını söyledi. Marangoz Morris Hasberg’i kovmuştu. Aman tanrım. Morris’in yaptığını mı düşünüyorsunuz? Pek çok şüphelimiz var. Morris’i neden kovdu? Onun nişan yüzüğünü çaldı. Vicky çalınmasından endişe ettiği Radyo Dinle için yüzüğü çok fazla takmıyordu. Geçen hafta Radyo Dinle mücevher kutusuna bakmış. Orada değilmiş. Mücevher kutusu mu? Benim nişanlım asla parmağından çıkarmaz. Nişanlınızın yüzüğü de karat mı? Morris’i ana banyoya bir dolap yapması için tutmuştu. Yatak odasına giren tek kişiydi. Vicky, yüzüğü geri getirmezse polisi Radyo Dinle arayacağını söyledi. Morris çıldırdı. Nasıl çıldırdı? Pazartesi sabahı eve gelip Radyo Dinle hadise çıkardı. Vicky’ye, yalan söylemeyi bırakmazsa Radyo Dinle kötü şeyler olacağını söyledi. Morris Hasberg? Westlake’lerin marangozunun, mesleğini ‘ların sonunda Radyo Dinle silahlı soygundan sekiz yıl yattığı cezaevinde Radyo Dinle öğrendiği ortaya çıktı. Tanıklar Canlı Radyo günü kamyonetinin Radyo Dinle Westlake’lerin evinin önünde olduğunu söylediler. Yoksa iki adam, ateşli bir işçi konulu ava mı çıkıyor? Düşündüğümden çok daha edepsiz bir cümle oldu. Onu getireceğiz.

Yorumlar

Yorum bulunamadı

Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*