Işık FM Kovancılar 97.3 > Canlı Radyo Dinle Takılmadan Kesintisiz FM
  Canlı Radyo Dinle Takılmadan Kesintisiz FM

Radyo Menüsü
Diğer
Hoş Geldiniz.
Akustik Ankara ve Oyun Havaları Arabesk Arabesk Hit Dini Hit Dini Radyo Genel Haber – Spor Haber Spor Hit Halk Müziği – TSM ilahi Radyo Jazz Radyo Karadeniz Karışık Klasik Müzik Nostaljik Radyo Oyun Havaları Hit Özgün Pop Pop Hit Popüler Rap – Hip Hop Rock Slow Slow Hit TSM – Türkü Türkü Yabancı Hit Yabancı Müzik Radyoları Yöresel

Işık FM Kovancılar 97.3

Radyo Türleri: Yöresel

  

Reklam

Işık FM Kovancılar 97.3 Canlı Dinle, Yozgat Radyosu

Yorumlar

Ebru Öztürk

İyi akşamlar Ben Ebru Öztürk Elazığ T Tipi Kapalı ceza evinde yatmakta olan Abim Birol Öztürk'e bir parça istiyorum. Sizden ricam bugün çalmanız. Onu çok seviyorum Bütün kader mahkumları ve ailelerinin Allah yardımcısı olsun.

Vahdettin Özer

iyi akşamlar Ben Vahdettin Özer Elazığ kapalı Ceza evinde Bulanan C7 ve C8 Koğuşlarında yatmakta Olan İsmail Karabulut Ve Fatih Karabulut abeme Yara Gibisin Şarkısını çalabilir misiniz iyi yayınlar dilerim.

Dogan özgen

Elazığ t tipinde bulunan c-2 de bulunan oğlum Doğan ÖZGEN ve tüm koğuş arkadaşlarına Bismilli Zeko'dan Diyarbakır halayı çalar mısınız?

Zeynep

Hayırlı akşamlar hepinize. E tipi cezaevi c-2 koğuşundan nişanlım Haluk KESKİN'e Ali Kınık'ın bildiğin gibi değil şarkısını armağan ediyorum. Dedim bu ne garip handır dedi sabret imtihandır. Seni seviyorum gönlümün mührü elbet bir gün tekrardan hayırlı akşamlar.

Fatih

Merhaba Elif hanım iyi yayınlar ben Serhat Yeşilgül Elazığ E tipi kapalı ceza evi d4 koğuşunda olan değerli amcam Sadin Yeşilgül ve Cihan Samet Kürşat ve diğer bütün arkadaşlarına Ender Balkır'dan ruhumda sızı parçasını armağan ediyorum :) çalarsanız sevinirim elbet bir gün.

Huseyin Sahin

İyi aksamlar Açık ceza evinde olan Kadir Şahin için Müslüm Gürses unutamadım çalar mısınız?

Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*