105.1 Radyo 06 > Canlı Radyo Dinle Takılmadan Kesintisiz FM
  Canlı Radyo Dinle Takılmadan Kesintisiz FM

Radyo Menüsü
Diğer
Hoş Geldiniz.
Akustik Ankara ve Oyun Havaları Arabesk Arabesk Hit Dini Hit Dini Radyo Genel Haber – Spor Haber Spor Hit Halk Müziği – TSM ilahi Radyo Jazz Radyo Karadeniz Karışık Klasik Müzik Nostaljik Radyo Oyun Havaları Hit Özgün Pop Pop Hit Popüler Rap – Hip Hop Rock Slow Slow Hit TSM – Türkü Türkü Yabancı Hit Yabancı Müzik Radyoları Yöresel

105.1 Radyo 06

Radyo Türleri: Yöresel

  

Reklam

105.1 Radyo 06 Ankara havaları ve oyun havaları, Türküler, Arabesk müzikleri seven oynamak isteyen bu istasyona gelsin…

Günün tüm stresini üzerinizden atmak, keyifli bir yolculuk yapmak veya çalışırken dinlemekten zevk aldığınız şarkılara ulaşmak için tam da ihtiyacınız olan frekanstasınız. Günün her saatinde 105.1 frekansı üzerinden 06 radyoda sizlere sesleniyor, en beğendiğiniz şarkıları, yüksek çıkış yakalayan albümleri ve müzik gruplarını aktarıyoruz.
Siz de tüm dertlerinizden bir an olsun uzaklaşmak, yolculuklarınızı keyifli hale getirmek ve beğendiğiniz şarkıları dinlemek isterseniz mutlaka bekliyıruz!
Ülke gündemi, sosyal medyada popüler olan olaylar, global müzik piyasası haberleri ve teknolojik tüm gelişmelerin olduğu konu başlıklarımızla bilgi sahibi olabileceğiniz gibi kaliteli bir müzik dinletisine de erişmiş olacaksınız.
Hemen 105.1 frekansına yani 06 radyoya, Türkiye’ nin en çok dinlenen radyosuna gelin; sınırsız müziğin ve sayısız paylaşımın farkına varın!

Yorumlar

Yorum bulunamadı

Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*